Fox verseny 2016
eredmények

Kittens - Top 3
1. Horváth Flóra - Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája,  Kecskemét
         felkészítő tanár: Hertelendiné Siroki Gizella, 140 pont
2. Balajthi Boglárka - Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc
         felkészítő tanár: Balajthiné Juhász Boglárka, 140 pont 
3. Magyar Dávid - Fehérgyarmati Bárdos Lajos Ált. Iskola és AMI, Fehérgyarmat
        felkészítő tanár: Takácsné Bákai Zsuzsa, 137,5 pont




Bunnies - Top 3
1. Wankó Aletta - Gyulai Implom József Általános Iskola, Gyula
         felkészítő tanár: Varga Zsuzsanna, 150 pont
2. Kocziha Ádám - Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc
         felkészítő tanár: Balajthiné Juhász Boglárka, 140 pont 
3. Bartos Bonita Kíra -  Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakközépiskola
        és AMI, Pécsely  146,25 
        felkészítő tanár: Dr. Árkai Márta, 146,25 pont



   
Ducks - Top 3
1. Bíró Beáta - Dunakeszi Széchenyi István Általános Iskola, Dunakeszi
         felkészítő tanár: Gresa Ilona, 140 pont
2. Majoros Liliána - Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc
         felkészítő tanár: Balajthiné Juhász Boglárka, 135 pont 
3. Bacsu Katalin Domonika - Kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola, Kisköre
        felkészítő tanár: Kecső Terézia, 128,75 pont





Lions - Top 3
1. Juhász Bence Ádám - SÉF Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakközépiskola,  Veszprém
         felkészítő tanár: Kiss Márta, 117,5 pont
2. Hegedűs Eleonóra - Magyar-angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi
         felkészítő tanár: dr. Simon Orsolya, 112,5 pont 
3. Kis Máté Márk - Gödöllői Török Ignác Gimnázium, Gödöllő
        felkészítő tanár: Klencznerné Harmati Zsuzsanna, 112,25 pont





Eagles - Top 3
1. Kiss Krisztián - Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnáziuma,  Eger
         felkészítő tanár: Csákváriné Veréb Valéria, 110 pont
2. Dani András Győző - Pécsi Szakképzési Centrum Kökönyösi Középiskolája, Szakiskolája és
         Kollégiuma, Komló
         felkészítő tanár: Farkas Balázs, 108,75 pont 
3. Zombor Judit - DSZC Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskolája, Debrecen
        felkészítő tanár: Porcsin Norbert, 103,75 pont
3. Tóth Bálint - Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös
        felkészítő tanár: Bognár Judit, 103,75 pont






Top 10 iskola

1. Érsekcsanádi Bíber János Általános Iskola, Érsekcsanád 
2. Balkányi Szabolcs Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Balkány 
3. KISKANIZSAI ÁLTALÁNOS ISKOLA, NAGYKANIZSA 
4. Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola, Miskolc 
5. Városligeti Magyar Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Budapest 
6. Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Jó Pásztor Óvoda, Eger 
7. Fehérgyarmati Bárdos Lajos Ált. Iskola és AMI, Fehérgyarmat 
8. Jankovich Miklós Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Rácalmás 
9. Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola, Békéscsaba 
10. Kitaibel Pál Általános Iskola és AMI, Harkány 









Üdvözöljük a nemzetközi fox verseny magyarországi oldalán